1

بالم لب فلورمار

برای آن که همیشه لب‌هایی زیبا و سالم داشته باشید، استفاده از بالم لب فلورمار به عنوان یک گزینه عالی مطرح می‌شود. اگر در خرید این محصولات دقت داشته باشید، آبرسانی به لب‌های شما به مراتب بهتر انجام شده و همیشه لب‌هایی زیبا و شاداب خواهید داشت.

انواع بالم لب فلورمار

معمولا چیزی که برای خرید بهترین بالم لب مورد توجه قرار می‌دهیم، خاصیت آبرسانی عالی و طعم و بوی آن است. در این برند تنوع کالایی عالی برای سلیقه‌های مختلف وجود دارد و شما می‌توانید انواع این محصولات را در طعم و عطر مختلف خریداری کنید.

از پرفروش ترین این محصولات، می‌توان به بالم لب مدل توت فرنگی اشاره کرد. این بالم لب با رنگ سرخ خود، جذابیت ظاهری زیادی داشته و برای آبرسانی به پوست لب‌ها نیز عالی عمل می‌کند. همین طور ترکیب آن با SPF15 بوده و در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید محافظت به عمل می‌آورد.

بالم لب نارگیلی با داشتن ویتامین E، برای لب هایی که خشکی زیادی دارند، توصیه می‌شود. اگر به بو و طعم تمشک علاقه مند هستید، بالم لب تمشکی برند فلورمار را امتحان کنید. مدل هندوانه رنگ ملایمی داشته و باعث براقی لب‌ها خواهد شد؛ البته میزان نرم کنندگی این مدل نسبت به سایرین تا حدودی کمتر است.

برای نوجوانان، بالم لب پشمک بسیار جذاب بوده و ضمن آن که موجب نرمی و لطافت پوست لب ها می‌شود، عطری گرم و شیرین به همراه دارد.

خرید آنلاین بالم لب فلورمار

برای خرید اینترنتی بهترین محصول در این سبد کالایی، به جز مشخصات، حتما به طعم و بوی آن نیز توجه کنید. به خاطر داشته باشید که این طعم و بو را پیوسته روی لب‌های خود احساس خواهید کرد و باید حتما مطابق با سلیقه شما باشد.

در فروشگاه اینترنتی موتن رو، تمامی محصولات این گروه کالایی عرضه شده‌اند و می‌توانید با اطمینان از اصالت کالا و قیمت مناسب، خرید آنلاین خود را رقم بزندی.

 بالم لب دکتر ژیلا | بالم لب نیوا | بالم لب اوریفیلم | بالم لب گلدن رز