ماندگاری عطر با چهار ترفند فوق العاده

ماندگاری عطر

چکار کنیم تا ماندگاری عطرمان بیشتر شود؟ این سوالی است که اغلب اوقات بعد از خرید عطرها با آن مواجهیم.  چالشی که اکثر ما با عطرها داریم یک موضوع است، “ماندگاری عطر”.  معمولا در ابتدا رایحه عطرها بسیار قوی است اما عطر و بوی آن پس از چند ساعت کاهش می یابد و پس از چندی هم به نظر می رسد که کاملا ناپدید می شود. مو تن رو برای این موضوع تحقیق و بررسی مفصلی انجام داد و یک دسته از کارهایی که می توانید انجام دهید تا بتوانید برای مدت طولانی تری رایحه خوش عطر راحفظ کنید به شما ارائه می دهد. با خواندن این مقاله به راحتی می توانید طول عمر و ماندگاری رایحه عطر را در تمام طول روز حفظ کنید.

برای ماندگاری عطر از مواد مرطوب کننده استفاده کنید

اگر شما جزو افرادی هستید که پوست چربی دارید این موضوع برای ماندگاری عالی است چون ثابت شده که معمولا عطرها بر روی پوست افراد چرب ماندگاری بسیار بیشتری را دارند، اما اگر پوست خشکی دارید پیشنهاد می کنیم تا این دستور العمل را انجام دهید. اگر عطری که استفاده می کنید ترکیبات لوسیونی دارد- معمولا بر روی عطر ذکر میشود- نیاز به استفاده از مرطوب کننده کمتر است چون ماندگاری عطر خوبی دارند اما اگر پوست خشکی دارید حتما قبل از استفاده از عطر پوست خود را کمی مرطوب کنید و سپس از عطر استفاده کنید.

ماندگاری عطر


پیشنهاد نویسنده: هرآنچه در مورد عطر باید بدانیم-روش انتخاب،تست و خرید عطر


عطر را در نقاط نبض دار بدن استفاده کنید

استفاده از عطر در نقاطی که دارای نبض هستند موجب پخش شدن عطر شده و مدت زمان بسیار طولانی تری رایحه عطر را حفظ خواهند کرد و ماندگاری عطر بیشتر خواهد شد. دلیل این امر این است که گرما چیزی است که عطر را فعال می کند. نقاط دارای نبض در بدن شما (که در آن ضربان قلب شما احساس می شود) بهترین نقاط برای پخش شدن یک عطر، به دلیل گرمای خون شما هستند. بعضی از این نقاط در پشت گوش شما، انتهای گلو، مچ دست،آرنج و پشت زانو قرار دارند.


پیشنهاد نویسنده: هفت گام برای انجام پدیکور و مانیکور در منزل


عطر را روی پوست مالش ندهید

پس از استعمال عطر بسیاری از افراد با این تصور غلط که نیاز به پخش آن بر روی پوست است شروع به مالش عطر بر روی پوست می کنند. در حالیکه این موضوع کار اشتباهی است چرا که موجب پخش شدن و تجزیه مولکوهای عطر در هوا می شود و آن را به سرعت تجزیه می کند و ماندگاری عطر را کاهش می دهد.عطر مردانه بلو شنل

خرید عطر مردانه بلو شنل

افزایش ماندگاری عطر با نگهداری در جای مناسب

گرما، نور و رطوبت میتوانند همه ترکیبات را در یک عطر بشکنند، و باعث می شود که آن کمتر معطر باشد. برای حفظ بوی خود در بهترین حالت، آن را در یک مکان خنک نگه دارید و دور از نور مستقیم خورشید باشد. اطمینان حاصل کنید که آن را دور از حمام نگه دارید، زیرا گرما و رطوبت حمام می تواند به شدت به آن صدمه بزند.

عطر

خرید ادو پرفیوم زنانه امپر

جمع بندی

به راحتی و با رعایت روش های ساده ای  که در این مقاله در این خصوص می توانید رایحه عطر را در تمام طول روز نگه دارید و از ماندگاری عطر و بوی خوش آن لذت ببرید.در صورتیکه تجربه و یا روشهای دیگری به جز موارد گفته شده در بالا برای نگه داشتن بوی عطر سراغ دارید در قسمت ارائه نظرات برای ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.


پیشنهاد نویسنده : بهترین عطر زنانه 2019


دسته بندی ها

زیبایی و آرایش
زیبایی و آرایش
مراقبتی و بهداشتی
مراقبتی و بهداشتی
آشنایی با برندها
آشنایی با برندها
تاپ تن ها
تاپ تن ها