۵ رنگ لاک ناخن مناسب حال و هوای تابستان

۵۲۲

در هر فصل، تعدادی رنگ مناسب باحال و هوای آن فصل وجود دارد. رنگ‌های هر فصل در طراحی مد و پوشاک، لوازم‌آرایشی، دکوراسیون، صنعت و تبلیغات و … برای تاثیرگذاری هرچه بیشتر به‌کار می‌روند.

رنگ‌ها به زندگی معنی می‌بخشند. ازآنجاکه دنیای خانم‌ها بسیار رنگارنگ است، اهمیت بیشتری هم نسبت به دنیای مردانه دارد. خانم‌ها رنگین‌کمانی از انواع لباس‌ها و لوازم‌آرایش در وسایلشان دارند. یکی از چیزهایی که بیشتر از هر وسیله دیگری به داشتن همه طیف رنگی آن توجه می‌کنند “لاک ناخن” است.

دخترها از بچگی عشق ناخن‌های بلند و لاک ناخن هستند. لاک زدن یک از هیجان‌انگیزترین کارها در دنیای دخترانه است. هیجانی که هیچ‌گاه یک پسر درک نخواهد کرد! انتخاب یک لاک خوش‌رنگ و شروع به رنگ‌آمیزی انگشت‌ها و گاهی هم کشیدن یک طرح زیبا بر روی ناخن یک کار لذت‌بخش برای دختران است. زمانی هم که رنگ لاکشان با‌رنگ لباسشان همرنگ می‌شود، لذت بیشتری می‌برند.

در انتخاب رنگ خوش‌رنگ برای لاک ناخن، کیفیت آن‌هم از حساسیت زیادی برخوردار است. معمولا خانم‌ها در انتخاب لاک ناخن، اولین چیزی که مورد مقایسه قرار می‌دهند، رنگ لاک است.

گاهی اوقات انتخاب یک رنگ از بین چندین رنگ لاک خوش‌رنگ کار دشواری است. با وسواس خاصی همه لاک‌ها را روی ناخن‌هایشان امتحان می‌کنند. و درنهایت یادشان می‌رود که قصد خرید یک عدد لاک ناخن را داشتند. با انتخاب و خرید چند عدد لاک ناخن، به تست کردن لاک‌ها پایان می‌دهند. و اما معیاری که معمولا فراموش می‌شود، کیفیت لاک ناخن است. لاک ناخن باکیفیت، صاف و یکدست بر روی ناخن می‌نشیند و زیبایی رنگ لاک را بر روی ناخن‌ها بیشتر می‌کند. ماندگاری بیشتری بر روی ناخن‌ها دارد. همچنین تغییر رنگ و زرد شدن ناخن‌ها را ندارد.

حال می‌خواهیم ۵ رنگ تابستانه را برای هماهنگ کردن بارنگ لباس به خانم‌ها معرفی کنیم.

مطالب مرتبط: ۱۰ طرح ناخن برتر برای زمستان ۲۰۱۸ 


لاک صورتی: خوش‌رنگ، شیک و دوست‌داشتنی

“لاک صورتی روشن”،رنگی از طیف صورتی که حتما این آن را دوست دارید. اکثر دختر‌ها یک رنگ از طیف رنگ‌های صورتی را در بین لاک‌هایشان دارند. رنگ لاک صورتی یک رنگ بهاره و تابستانه است. رنگی رمانتیک، که در بین پوشاک و “لوازم‌آرایش” خانم‌ها دیده می‌شود.

لاک صورتی

 

لاک زرد: رنگ خورشید و پرانرژی

“لاک زرد”، رنگی شاد و پرانرژی است. لاک زرد، رنگی درخشان و گرم برای تابستان هست. انتخاب این رنگ برای لاک ناخن و پوشاک بیانگر نیروی درونی بالای هر فرد است.

لاک زرد

 

لاک آبی: رنگی از دل دریا

رنگ‌های تیره مانند آبی تیره و یا سورمه‌ای به رنگ پوست‌های خیلی روشن سازگاری خوبی دارد. رنگی آرام‌بخش، که در طیف‌های مختلفی وجود دارد. رنگ ‌آبی و سورمه‌ای، رنگی هست که در بین پوشاک خانم‌ها استفاده خوبی دارد. ازاین‌رو به‌راحتی می‌توان لاک آبی را با لباس‌هایمان همراه کنیم.

لاک آبی

 

لاک طوسی: رنگی رسمی و خنثی

“لاک طوسی”، رنگی خاص در بین تمام‌رنگ‌های لاک است. رنگی که شاید کمتر کسی سراغ آن برود. فقط افرادی که سلیقه‌ی خاصی در “مد و پوشاک” دارند، آن را انتخاب می‌کنند. همچنین لاک طوسی برای خانم‌هایی که ظاهری آراسته و رسمی دارند، انتخاب مناسبی برای ناخن‌هایشان است.

لاک طوسی

 

لاک سبز: رنگ تازگی و طراوت

“لاک سبز”، رنگی است که احساس سرزندگی برای سرانگشتان شما به همراه دارد. لاک سبز، رنگی مکمل است و به‌راحتی می‌توان بارنگ‌های دیگر همراه کرد. رنگ سبز با اعتماد به نفس و امنیت همراه است. همچنین رنگ سبز به‌عنوان ” رنگ سال ۲۰۱۷ ” از طرف موسسه “پنتون” برگزیده‌شده است.

لاک سبز

 

برای خرید انواع لاک ناخن باکیفیت در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، با فروشگاه اینترنتی لوازم‌آرایشی و بهداشتی مو تن رو همراه باشید.

در فروشگاه اینترنتی مو تن رو، لاک ناخن در برند‌های رینی‌فلاور (Rainy Flower)، مارال(maral)، کنویس(Kenvis)، در رنگ‌ها  و مدل‌های مختلف موجود و قابل خریداری می‌باشد.

 

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود