1

2

3

4

5

...

9

رنگ مو

یکی از حساس‌ترین قسمت‌های بدن که به مراقبت ویژه‌ای نیاز دارد موها هستند. از همین رو توجه به شامپو و رنگ مو بسیار مهم است.  از طرفی حالت مو و رنگ آن تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی خانم‌ها می‌گذارد و انتخاب رنگ مو و تغییر آن یکی از مواردی است که خانم‌ها به آن توجه همیشگی نشان می‌دهند. از این رو انتخاب بهترین رنگ مو، استفاده از بهترین وسایل رنگ مو زیبایی و سلامت را به شخص هدیه می‌دهد و فروشگاه اینترنتی موتن‌رو همیشه سعی داشته است تا خرید وسایل رنگ مو برای مشتریان عزیز را به بهترین شکل فراهم کند.

رنگ موی موقت

این نوع رنگ‌ها به اکسیدان نیاز ندارند، زیرا دانه‌های رنگی آن‌ها به قدری کوچک هستند که به راحتی وارد کوتیکول مو می‌شوند. این رنگ‌ها به صورت اسپری در بازار موجود هستند و با چند بار شستشو پاک می‌شوند.

رنگ موی اکسیداسیون

رنگ‌های اکسیداسیون خود به 2 دسته دائمی و نیمه دائمی تقسیم می‌شوند:

رنگ‌های دائمی از پرمصرف‌ترین رنگ‌ها محسوب می‌شوند و در بازار به صورت کِرِم یا خمیر وجود دارند. رنگ‌های دائمی وارد ساختمان مو می‌شوند و دانه‌های مصنوعی رنگ آن‌ها با پیگمنت‌های طبیعی مو مخلوط می‌شوند و رنگدانه‌های بزرگ‌تری ایجاد می‌کنند که به صورت دائمی در مو می‌مانند.

رنگ‌های نیمه دائمی ژله‌ای‌اند و بعد از 12 الی 15 بار شستشو با شامپو تغییر رنگ می‌دهند.

بهترین مارک رنگ مو 

با توجه به تقاضای زیاد، تنوع بسیاری از انواع رنگ مو در بازار وجود دارد. کیفیت، نوع و رنگ‌های مختلف از مهم‌ترین پارامترهایی است که باید هنگام خرید رنگ مو در نظر بگیرید. مارک رنگ موی خوب معمولا کمترین میزان استفاده از مواد آسیب‌رسان مانند آمونیاک را دارد و در ترکیبات آن از عصاره روغن‌های گیاهی و ویتامین‌های مختلف برای جلوگیری از شکنندگی موها و همچنین پیشگیری از خشک شدن موها استفاده شده است. بهترین رنگ موها ارگانیک هستند و مواد شیمیایی کمی دارند. توجه داشته باشید که هیچ مارک رنگ مویی کاملا و صد در صد ارگانیک نیست و برای فعال شدن pH موها به مواد شیمیایی نیاز است.

قیمت رنگ مو 

در حال حاضر برندهای ایرانی و خارجی بسیار متنوعی در بازار حضور دارند و رنگ موهای خود را برای انواع مختلف مو و با کاربردهای متفاوت در دسترس مصرف کنندگان قرار می‌دهند. قیمت رنگ مو صورت تا حد زیادی به کاربرد و همچنین برند سازنده آن بستگی دارد. به عنوان مثال برندهایی نظیر بس، مارال، بیول، نپروفشنال بای فاما و سایر برندهای مطرح اروپایی و ایرانی معمولا محصولاتی بهتر، اما با قیمت بالاتر به بازار عرضه می‌کنند.

خرید اینترنتی رنگ مو

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانم‌ها خرید رنگ مو است. آن‌ها مدام به دنبال یافتن پاسخ سوالات مختلفی در این زمینه هستند؛ سوالاتی از قبیل چه رنگی بیشتر به موهایم می‌آید؟ کدام مارک رنگ مو بهتر است؟ در ادامه سعی کرده نکات لازم را در مورد رنگ مو یادآور شویم.

لوازم رنگ مو | رنگ ابرو | شامپو رنگ | کانسیلر مو | کیت رنگ مو | خرید پودر دکلره | اکسیدان | خرید واریاسیون