دستگاه بافت مو

یکی از تجهیزات آرایشی برای خانم ها ابزار و دستگاه بافت مو که جزو لوازم برقی آرایشی است. خانم ها علاقه زیادی به بافتن موهایشان دارند. این وسیله می تواند آن ها را در انجام این کار کمک کند. با توجه به آسان بودن کار با این ابزار و دستگاه بافت مو ، هر کسی می تواند برای بافت موهایش از این دستگاه استفاده کند.

انواع دستگاه بافت مو

دستگاه بافت موی افریقایی

دستگاه بافت مو دوشاخه

دستگاه بافت مو سه تایی

دستگاه بافت مو پرینسلی

نکات مهم قبل از خرید دستگاه بافت مو

وزن مطلوب: اولین نکته در خرید بافت مو توجه به وزن دستگاهی است که آن را انتخاب کرده اید؛ یادتان باشد عمل بافت مو هر چقدر هم که سریع صورت پذیرد باز نیاز به توان دستی شما دارد و به همین خاطر وزن یک دستگاه در این خصوص بسیار حائز اهمیت است. از طرفی توجه داشته باشید که دستگاه های بیش از اندازه سبک نیز قطعا از کیفیت پایین تری در این زمینه برخوردار هستند و به همین منظور بهتر است خرید خود را همیشه از فروشگاه های معتبر و خوشنام انجام دهید.

جنس بدنه: نکته مهم بعدی مربوط به جنس بدنه دستگاه بافت موی شما است که می تواند از سرامیک، تیتانیوم، تفلون، آلومینیوم و دیگر متریالی از این دست ساخته شده باشد. یادتان باشد جنس محصول مورد نظرتان باید از میزان استحکام مطلوبی برخوردار باشد و با توجه به اینکه اغلب آرایشگران و یا بانوان در محیط های داخل منزل از این دستگاه در شرایط مرطوب استحمام و یا بر روی موهای خیس استفاده می کنند، بدنه ان کاملا عایق شده و ضد رطوبت باشد.

طراحی مناسب: مورد بعدی در خصوص انتخاب و خرید بافت مو توجه به طراحی کلی دستگاه آن است که هم باید دارای اندازه مناسبی باشد و هم به گونه ای طراحی شده باشد که به راحتی بتوان آن را در دست گرفت و با رشته کردن موها در دسته های باریک، عمل بافت آن ها را در مدل های گوناگون انجام داد.

حالات بافتنی: دستگاه های بافت مو امروزه دارای سَری های گوناگونی برای بافتن موهای سر هستند که شما می توانید با مطالعه و همچنین مدل های بافت مورد نظرتان، اقدام به تهیه کردن یک دستگاه ایده آل و قدرتمند برای خود کنید. فراموش نکنید نحوه دست گرفتن دستگاه و همچنین ایجاد بافت های افقی و یا عمودی موها به یکدیگر نیز خود از جمله مدل های رایجی است که می توانید برای زیبایی موهایتان از آن ها استفاده کنید.

قیمت دستگاه بافت مو 

قیمت دستگاه بافت مو با توجه به نوع این محصول و برندهای تولید کننده آن متفاوت می‌باشد، همینطور جنس و کیفیت این نوع محصولات نیز یک پارامتر تایین کننده قیمت حالت دهنده مو می‌باشد. شما می‌توانید انواع دستگاه بافت مو را با قیمت های بسیار مناسب از فروشگاه اینترنتی مو تن رو تهیه نمایید.

خرید اینترنتی دستگاه بافت مو

برخی خانم‌ها برای بافت موهای خود مراجعه به سالن‌های آرایش حرفه‌ای را ترجیح می‌دهند، این در حالی است که با خرید یک دستگاه بافت مو می‌توانید در خانه موهایتان را به راحتی ببافید. دستگاه‌های بافت مو در زمان کوتاهی قادرند موهای شما را از هر قسمتی که تمایل دارید ببافند. این دستگاه‌ها سری‌های مختلفی دارند و می‌توانند هر نوع حالت بافت را در موهای شما ایجاد کنند. اگر برای رفتن به یک مهمانی دورهمی قصد بافت سریع موهایتان را دارید، استفاده از یک دستگاه بافت مو خانگی بهترین گزینه پیش روی شماست. فروشگاه اینترنتی مو تن رو انواع دستگاه بافت مو را با گارانتی معتبر و قیمت‌های کاملا رقابتی به فروش می‌رساند. مو تن رو محصولات برتر از برندهای شناخته شده و مطرح تولید کننده بافت مو نظیر بافت مو بابیلیس،دستگاه بافت مو مک استایلر و غیره را عرضه می‌کند.

حالت دهنده های برقی مو | اتو مو | بیگودی برقی | دستگاه فر مو | برس حرارتی | دستگاه حالت دهنده مو چند کاره | سشوار