1

دستگاه فر مو

اگرچه معمولا موهای صاف و لخت مورد پسند بسیاری از افراد است، اما هنوز هم تعداد زیادی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند حداقل گاهی موهای خود را فر کنند. علاوه بر این، موهای فر چهره برخی خانم‌ها، به خصوص دختر خانم‌های جوان را بسیار جذاب‌تر نشان می‌دهد.
برای فر کردن موها روش‌های مختلفی وجود دارد که البته در دسترس‌ترین و راحت‌ترین آنها استفاده از دستگاه فر مو خانگی است. این دستگاه‌ها با استفاده از گرما و سری‌های مخصوص خود موهای شما را از هر قسمتی که تمایل داشته باشید فر می‌کنند.
امروزه انواع دستگاه فر مو با روکش فلزی و سرامیکی تولید می‌شوند که در برخی مدل‌های سرامیکی از پوشش تورمالین نیز استفاده شده که باعث انتقال بهتر حرارت و همچنین وز نشدن موها پس فر کردن می‌شود. علاوه بر این، دستگاه‌های جدید از روکش سرامیکی به همراه ابریشم و تیتانیوم نیز بهره می‌برند که به خوش حالتی و کمتر آسیب دیدن موها کمک می‌کنند.
انواع فر کننده‌های موجود در بازار شامل فر کننده‌های لوله‌ای یا استوانه‌ای، مخروطی، فر کننده‌های برقی، برقی اتوماتیک، بیگودی و موپیچ می‌شود که هر کدام عملکرد خاص خودشان را دارند و با قیمت‌های مختلفی در بازار قابل خرید هستند.

قیمت انواع دستگاه فر مو

قیمت دستگاه‌های فر کننده مو بستگی زیادی به سطح امکانات آنها دارند. اگرچه تمامی این دستگاه‌ها کارکرد اصلی خودشان که همان فر کردن موها است را انجام می‌دهند اما یک سری امکانات و ویژگی‌های اضافه‌ای نظیر قابلیت تنظیم درجه حرارت، آیونیک برای خوش حالتی و درخشندگی بیشتر موها، سری‌های مختلف برای ایجاد انواع فر و یا سیستم‌های خاموشی و تنظیم دمای خودکار نیز وجود دارند که باعث افزایش قیمت محصول می‌شوند.
علاوه بر این، نوع روکش و پوشش اصلی دستگاه فر مو و سری‌های آن نیز تاثیر زیادی در قیمت نهایی محصول داشته و البته نتایج بهتری را هم به شما ارائه خواهند داد.

خرید دستگاه فر مو

برخی خانم‌ها برای فر کردن موهای خود مراجعه به سالن‌های آرایش حرفه‌ای را ترجیح می‌دهند، این در حالیست که با خرید یک دستگاه فر مو می‌توانید در خانه موهایتان را به راحتی فر کنید. دستگاه‌های فر کننده مو در زمان کوتاهی قادرند موهای شما را از هر قسمتی که تمایل دارید فر کنند.
این دستگاه‌ها از سری‌های مختلفی برخوردا بوده و قادرند هر نوع حالت فر را در موهای شما ایجاد کنند. اگر برای رفتن به یک مهمانی دورهمی قصد فر کردن سریع موهای خودتان را دارید، استفاده از یک دستگاه فر مو خانگی بهترین گزینه پیش روی شماست!

خرید اینترنتی دستگاه فر مو

فروشگاه اینترنتی مو تن رو انواع دستگاه فر مو را با گارانتی معتبر و قیمت‌های کاملا رقابتی به فروش می‌رساند که می‌توانید تمام ویژگی‌ها و مشخصات آنها را در سایت مشاهده نموده و گزینه مورد نیاز خودتان را خریداری کنید.
مو تن رو محصولات برتر از برندهای شناخته شده و مطرح تولید کننده فر مو نظیر فیلیپس، پرومکس، بابیلیس، والرا، پاناسونیک و رمینگتون را عرضه می‌کند.

حالت دهنده های برقی مو | اتو مو | بیگودی برقی | برس حرارتی | دستگاه حالت دهنده مو چند کاره | دستگاه بافت مو | سشوار