1

2

سشوار

برای خرید سشوار، باید به پارامترهای مختلفی از جمله برند سازنده، توان مصرفی، طول سیم، وزن، ولتاژ و ... توجه داشته باشید. به جز این برخی از افراد ممکن است حتی در خصوص شکل ظاهری سشوار نیز ملاحظاتی به خرج دهند. با توجه به تنوع بالای این محصولات در بازار، انتخاب یک مدل مناسب با نیاز شما، ممکن است کمی دشوار و گیج کننده باشد.

راهنمای خرید سشوار

برای خرید سشوار، باید پیش از هر چیزی نوع استفاده خود را از آن، مشخص کنید. به طور نمونه اگر قصد خرید سشوار مسافرتی را دارید، در میان برندهای مختلفی، انواع کوچک و با توان مصرفی کم را خواهید یافت.

از جهاتی دیگر، شما ممکن است به دنبال خرید یک نمونه خانگی بوده یا سشوار حرفه ای بخواهید. توان این دو گروه با هم متفاوت بوده و در عملکرد نیز سطح کیفی متفاوتی ارائه می‌دهند. همین طور با در نظر گرفتن بودجه خود، ممکن است بخواهید به سراغ مارک‌های گران قیمت یا ارزان قیمت بروید. این دسته بندی، کمک می‌کند تا تصمیم گیری و انتخاب شما، ساده‌تر اتفاق بیفتد و بتوانید انتخاب بهینه‌ای داشته باشید.

سشوار چرخشی

با ورود نسل سشوار چرخشی، بسیاری از خانم‌ها توانستند به راحتی در منزل، موهای خود را به شکلی حرفه‌ای آرایش کنند. این دسته سشوارها، قابلیت عالی در حالت دادن به موها داشته و چند سری متفاوت برای فرم دهی‌های گوناگون دارند. در حال حاضر بسیاری از برندها، انواع این سشوارهای چرخشی را در میان محصولات خود جای داده‌اند. بخشی از کامل‌ترین مجموعه‌ها، سشوار فر کننده مو نیز بوده و با تعویض سری، می‌توان به راحتی موها را فر کرد.

سشوار مسافرتی

اگر زیاد اهل سفر هستید، خرید سشوار مسافرتی به شما توصیه میشود، این سشوارها نسبت به سشوارهای معمولی ابعاد کوچکتری دارند و به راحتی در چمدان یا کیف شما جا می‌شوند. البته فکر نکنید که این سشوارها با توجه به اینکه کوچک هستند قدرت کمتری دارند. نه اصلاٌ اینطور نیست.

قیمت سشوار

بسته به این که به سراغ کدام برند رفته و چه نوع مشخصاتی از آن را انتخاب کنید، ردیف قیمتی متفاوتی را مشاهده خواهید کرد. بدیهی است که هر چه قدر سشوار حرفه ای باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت. از این روی برای خرید سشوار ارزان قیمت، باید به سراغ مدل‌های با توان کمتر و خانگی بروید. لازم به ذکر است که برخی از مدل‌های گران قیمت، کاملا آرایشگاهی بوده و خرید آن‌ها برای مصارف خانگی و شخصی، بدون فایده خواهد بود.

بهترین مارک سشوار

برندهای مختلفی در این حوزه محصولات، در بازارهای جهانی فعالیت دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به برند بیبی باس، جانسون، دایسون، کرونر، پاناسونیک، بابیلیس، کنورث، پرومکس، یورولوکس، فیلیپس، رمینگتون، سوناکس، جی دبلیو، والرا، مک استایلر و ... اشاره داشت. برخی از این برندها چون برند فیلیپس، جانسون، بابیلیس و پاناسونیک دارای قدمت بسیار زیادی بوده و بعضی دیگر به تازگی در بازار ایران حاضر شده‌اند.

‌خرید اینترنتی سشوار از فروشگاه مو تن رو

با توجه به تنوع بالای انواع سشوار، بهتر است که پیش از خرید تحقیق خوبی در خصوص مدل‌ها و برندهای مختلف انجام دهید. در فروشگاه اینترنتی مو تن رو، این فرصت فراهم شده است که مشخصات و نقاط قوت و ضعف مربوط به بهترین و پرفروش‌ترین مدل‌های سشوار را دنبال کرده و نسبت به خرید آنلاین اقدام کنید. بدیهی است که پس از ثبت سفارش، محصول در کمترین زمان به محل آدرس ارسال خواهد شد.

 

 

 

 

حالت دهنده های برقی مو | اتو مو | بیگودی برقی | دستگاه فر مو | برس حرارتی | دستگاه حالت دهنده مو چند کاره | دستگاه بافت مو 

 

 

 

 

.