دسته بندی ها

1

2

3

4

5

...

11

محصولات بهداشت جنسی

روابط جنسی تاثیر فوق العاده ای در نزدیکی طرفین و ایجاد صمیمت بین آن‌ها دارند؛ به همین دلیل امری بسیار مهم تلقی می‌شوند. با وجود اهمیت این مسئله، عدم آگاهی نسبت به اصول و طرز استفاده از محصولات زناشویی می‌تواند تاثیرات منفی در زندگی مشترک بر جای بگذارد. محصولات آمیزشی یا محصولات جنسی به آن دسته از محصولاتی گفته می‌شود که برقراری روابط زناشویی را آسان‌تر کرده و رضایت طرفین را به دنبال دارد. از جمله محصولاتی که در یک رابطه مورد استفاده قرار می‌گیرند می‌توان به انواع ژل، اسپری روان کننده و کاندوم اشاره کرد. اگر قصد خرید محصولات زناشویی اصل را دارید می‌توانید به فروشگاه آنلاین آرایشی و بهداشتی موتن رو مراجعه کرده و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید. این فروشگاه علاوه بر محصولات آرایشی، در زمینه فروش محصولات زناشویی نیز فعالیت دارد.

محصولات بهداشت جنسی کدامند؟

مهم‌ترین محصولات بهداشت جنسی در یکی از دسته‌های زیر جای می‌گیرند:

انواع اسپری‌های تاخیری

اسپری تاخیری یکی از محصولات آمیزشی است که برای رفع اختلال زود انزالی آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اسپری علاوه بر کاهش حساسیت در زمان برقراری رابطه جنسی، افزایش زمان برقراری رابطه جنسی را نیز به دنبال دارد. لازم به ذکر است که استفاده از این محصول سریع و آسان است.

انواع ژل زناشویی

ژل‌های زناشویی محصولاتی هستند که کیفیت رابطه جنسی را افزایش می‌دهند و در یکی از دسته‌های زیر جای می‌گیرند:

ژل روان کننده

ژل روان کننده که نام‌های مختلف دیگری از جمله ژل آمیزشی، لوبریکانت یا ژل لغزنده دارد، محصولی است که در افزایش رضایت جنسی بسیار موثر است. این ژل مخصوص افرادی است که حین رابطه درد و سوزش را تجربه می‌کنند. دلیل این درد خشکی واژن است که می‌تواند به دلایلی همچون استرس، ورزش‌های سنگین، کاهش هورمون استروژن در بدن، استفاده از داروهایی مانند آنتی هیستامین یا داروهای ضد افسردگی باشد. ژل‌های روان کننده با برطرف کردن خشکی واژن، درد حین رابطه را از بین برده و رابطه‌ای لذت بخش را به دنبال دارند.

ژل حجم دهنده

ژل حجم دهنده یکی دیگر از محصولات جنسی و مناسب افرادی است که از سایز آلت تناسلی خود راضی نیستند. ژل‌های حجم دهنده با افزایش گردش خون در آلت تناسلی مردان، منجر به افزایش حجم آلت تناسلی می‌شوند. علاوه بر این، با دارا بودن ترکیبات آنتی باکتریال، افزایش بهداشت فردی را به دنبال دارند.

ژل سفید کننده

خانم‌ها و آقایانی که برای رفع موهای زائد بدنشان از تیغ یا ژیلت استفاده می‌کنند، ممکن است بعد از مدتی تیرگی نواحی مختلف از جمله زیر بغل یا کشاله ران را تجربه کنند. ژل‌های سفید کننده برای رفع این مشکل طراحی شده‌اند و علاوه بر لایه برداری پوست، فعالیت سلول‌های رنگدانه را کاهش می‌دهند.

کاندوم

افرادی که قصد برقراری روابط جنسی ایمن و سالم را دارند، بهتر است به عنوان یک پوشش محافظتی به سراغ کاندوم‌ها بروند. کاندوم‌ها انواع مختلفی از جمله کاندوم فانتزی، عروسکی، کاندوم‌ تاخیری، کاندوم بسیار نازک، کاندوم پلی یورتان، کاندوم کلاسیک و غیره دارند که هر کدام از نظر نوع کارکرد و شکل ظاهری با هم متفاوت هستند. کاندوم‌ها علاوه بر اینکه از بروز بیماری‌های آمیزشی مختلف جلوگیری می‌کنند، جلوی باردار شدن را نیز می‌گیرند.

تست بارداری

بسیاری از خانم‌ها برای تشخیص بارداری به سراغ یکی از محصولات جنسی به نام تست بارداری یا بی بی چک می‌روند. دو نوع تست بارداری وجود دارد که شامل بی بی چک نواری و بی بی چک قطره چکانی می‌شوند. این تست از طریق تشخیص هورمون‌های بارداری به نام‌های گونادوتروپین یا Hgg در ادرار، بارداری را نشان می‌دهد.

محصولات بهداشت شخصی