1

مای لیدی

محصولات بهداشت شخصی بانوان از اهمیت زیادی به لحاظ کیفیت و عدم حساسیت زایی برخوردار هستند. یکی از برندهای فعال و خوشنام در این عرصه که طی سال‌های گذشته محبوبیت زیادی به دست آورده، محصولات برند مای لیدی است. برند مای لیدی، به عنوان زیرمجموعه برند زرین رویا، یکی از برندهای عالی و پرفروش در گروه محصولات بهداشتی است. به ویژه نواربهداشتی مای لیدی، توانسته در چند سال اخیر، نسبت به رقبای خود، بازار بزرگ‌تری را در اختیار داشته باشد. کیفیت عالی محصولات مای لیدی، در کنار قیمت مناسب آن‌ها، این برند ایرانی را همیشه پیشتاز نگه داشته است.

تاریخچه برند مای لیدی

برند مای لیدی، در سال 1380 شروع به کار کرد. نوار بهداشتی مای لیدی در مدل‌های مختلف، بازار بزرگی در داخل و خارج کشور دارد. از همان ابتدا نیز کیفیت و تنوع محصولات این برند، باعث شد تا مشتریان خود را از هر سن و طیفی به دست بیاورد. این محصولات در مدت کمی، طرفداران پر و پا قرصی به دست آورده و رضایت مشتریان را نیز تامین کرده است. همین باعث شد تا افرادی که نیاز به خرید انواع نواربهداشتی و پد روزانه دارند، مای لیدی را به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها در نظر داشته و معمولا در مقایسه با برندهای دیگر، این برند را انتخاب کنند.

پرفروش‌ترین محصولات برند مای لیدی

از جمله پرفروش‌ترین محصولات برند مای لیدی، نوار بهداشتی‌های کلاسیک و کتان با پودر جاذب هستند. این نوار بهداشتی‌ها، در رده بندی سایز‌های مختلف برای دوران عادت ماهیانه و همین طور استفاده روزانه طراحی و تولید شده‌اند. در حوزه محصولات مربوط به بهداشت شخصی بانوان، کیفیت، عدم بروز هر گونه حساسیت، راحتی و ... از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

نوار بهداشتی مای لیدی کتان سایز بزرگ، کتان نیمه ضخیم، نوار بهداشتی مای لیدی مشبک سایز بزرگ و متوسط، مشبک نیمه ضخیم، مشبک سه تا شده ضخیم و همین طور مدل Instant Dry این برند ایرانی، همگی از محصولات بسیار پرطرفدار و پرفروش آن هستند.

قیمت محصولات مای لیدی

با گران شدن محصولات سلولزی و افزایش هزینه مواد اولیه، قیمت محصولات این برند لوازم بهداشتی نیز در مقایسه با گذشته، وارد مدار گران‌تری شده است. اما هنوز برند مای لیدی توانسته نرخ محصولات خود را در بازار فعلی، در سطح رقابتی نگه داشته و رضایت مشتریان را از این جهت تامین کند. با این حساب برای خرید نوار بهداشتی و دیگر اقلام مشابه، این برند، گزینه مناسبی برای سبد خرید خانوارهای ایرانی به نظر می‌رسد.

خرید اینترنتی محصولات مای لیدی از مو تن رو

در فروشگاه اینترنتی مو تن رو، انواع و اقسام محصولات برند مای لیدی عرضه شده‌اند و شما این امکان را دارید که به راحتی با مطالعه مشخصات محصولات، نواربهداشتی، پد روزانه و ... را انتخاب و خریداری کنید. خرید آنلاین محصولات مای لیدی در فروشگاه مو تن رو، فرصتی است که بتوانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، تنها با چند کلیک ساده، سفارش خود را در زمانی کوتاه درب منزل یا محل آدرس، تحویل بگیرید. به این شکل، انتخاب و سرعت خرید آنلاین را به بهترین شکل تجربه خواهید کرد.

 

نوار بهداشتی | پد بهداشتی روزانهژل بهداشتی بانوان

 

 

 

 

.