1

پد روزانه

خانم‌هایی که ترشحات زیادی در واژن دارند، برای جلوگیری از ابتلا به عفونت‌های ادراری بهتر است از پد روزانه استفاده کنند. پدهای روزانه انواع نازک‌تر و کوچک‌تری از نوارهای بهداشتی هستند که در دو نوع کتان و مشبک تولید می‌شوند. بهترین پد روزانه نوع کتان یا پنبه‌ای است و مناسب افرادی است که حساسیت دارند. پدهای روزانه قدرت جذب بالایی دارند و از کثیف شدن لباس زیر و ایجاد آلودگی جلوگیری می‌کنند. قابلیت استفاده آسان از این محصول بهداشتی، باعث ایجاد خشکی، شادابی و طراوت در بانوان می‌شود. از طرف دیگر به علت معطر بودن این محصول، از ایجاد بوی بد حاصل از ترشحات واژن جلوگیری می‌کند و از این جهت به آن پد روزانه معطر نیز گفته می‌شود. به منظور حفظ خشکی و تمیزی نواحی حساس و پیشگیری از انواع بیماری‌های مربوط به این ناحیه که گاهی اوقات عواقب جبران ناپذیری مثل ناباروری را نیز می‌تواند به همراه داشته باشد، استفاده از لوازم بهداشتی زنانه از جمله پد روزانه به همه خانم‌ها توصیه می‌شود.

قیمت پد روزانه

برندهای تولید کننده پد روزانه زیاد هستند، اما با توجه به حساس بودن استفاده از این محصول، باید این محصول را از برندهای معتبر تهیه کرد، چند نمونه از برندهای معتبر تولید کننده پد روزانه عبارت‌اند از مولپد، پنبه ریز، سپتونا، کوتکس و ... که شما می‌توانید این برندها را از فروشگاه اینترنتی مو تن رو خریداری کنید.

قیمت پد روزانه با توجه به برند تولید کننده و نوع کاربری این محصول متفاوت است؛ البته بطور کلی قیمت این محصول بالا نیست تا کلیه افراد با هر نوع بودجه‌‌ای بتوانند از آن استفاده کنند.

خرید اینترنتی پد روزانه

موتن رو با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را میسر کرده است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره‌های موتن رو در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد خرید اینترنتی پد روزانه به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

لوازم بهداشتی زنانه | پد ضد درد قاعدگی | کاپ قاعدگیتامپون | نوار بهداشتی | ژل بهداشتی بانوان