بهترین کرم پودرها برای پوست چرب کدام اند؟

۷,۹۹۴

وقتی پوست شما از یک دونات چرب، براق تر است، پیدا کردن کرم پودر برای پوست چرب که بتواند میزان برق و چربی پوست را کنترل کند، کار دشواری خواهد بود. زمانی که شما پوست چرب دارید، بعد از چند ساعت که از آرایش شما می گذرد، روی صورتتان برق می افتد و انگار همه چیز روی صورتتان ماسیده است. علاوه بر آن دلیلی که آرایش روی صورتتان می ماسد، به خاطر این است که شما یک کرم پودر با فرمول غلط برای پوست خود انتخاب کردید. معمولا به طور اشتباه کرم پودر مناسب پوست خشک را می زنید یا کرم پودر هایی را انتخاب می کنید که ظاهر نهایی آنها براق است. تا جایی که ممکن است شما باید بچسبید به کرم پودر های مات یا کرم پودر هایی که برچسب oil-free دارند.

 حتی اگر شما کرم پودر مناسب برای پوست چرب خود پیدا کنید، باز هم ممکن است به دلیل قیمت سنگین آن نتوانید آن را بخرید. امروز می خواهیم چند نمونه از بهترین کرم پودر های مناسب پوست چرب با رنج قیمت های متنوع به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین را برای پوست خود به ارمغان بیاورید.

بهترین کرم پودر برای پوست چرب با ماندگاری بالا

کرم پودر مک برای پوست چرب

خرید کرم پودر مک

کرم پودر مک studio fix

با کرم پودر مک sudio fix می توانید تا ۲۴ ساعت پوستی صاف و بدون برق داشته باشید. کرم پودر مک بسیار سبک است اما در عین سبکی، ماندگاری بالا دارد و پوشش دهی نسبتاً خوبی را برای پوست شما فراهم می آورد که می توانید به واسطه آن، پوستی بدون عیب و ایراد داشته باشید.

بهترین کرم پودر برای پوست چرب با پوشانندگی بسیار بالا

کرم پودر استی لادر برای پوست چرب

خرید کرم پودر استی لادر

کرم پودر استی لادر double wear

این کرم پودر پوشش دهی بسیار بالایی دارد و برای کسانی که می خواهند یک بِیس عالی برای آرایش خود ایجاد کنند، فوق العاده است. اما همچنین می توانید آن را با اندازه یک نقطه کرم مرطوب کننده ترکیب کنید تا سبک تر شود. علاوه بر آن، این کرم پودر دارای ظاهر نهایی مات است و ماندگاری بسیار بالایی دارد که می تواند کل شبانه روز روی صورتتان بماند.

بهترین کرم پودر برای پوست چرب با منافذ بزرگ

بهترین کرم پودر برای پوست چرب

کرم پودر Laura Mercier Flawless Fusion

این کرم پودر علاوه بر این که بدون چربی oil-free است، ترکیب بی نقص آن، دارای پودر های ابریشمی مانند سیلیکا هستند که همانند پخش کننده عمل می کند. بنابراین خطوط و منافذ بزرگ روی صورت را کوچک کرده و همچنین چربی پوست را که طی روز تولید می شود را به خود جذب می کنند. ظاهر نهایی آن مات است اما بسیار طبیعی است. میزان پوشش دهی آن بالا و تحت کنترل خود شما است. برای کاور بیشتر می توانید دو بار بزنید.

بهترین کرم پودر برای پوست چرب حاوی SPF

کرم پودر ویشی برای پوست چرب

خرید کرم پودر ویشی

کرم پودر ویشی Derma Blend

کرم پودر ویشی مدل Derma Blend از آن دسته کرم پودر هایی است که برای انواع پوست به خصوص پوست چرب مناسب است. این کرم پودر از پوست شما در برابر اشعه های مضر با SPF 35 محافظت می کند. این کرم پودر عاری از پارابن ها بوده و دارای خاصیت ضد جوش می باشد. علاوه بر این ظاهر نهایی این کرم پودر مات است و پوشانندگی نسبتا بالایی دارد.

بهترین کرم پودر برای پوست چرب و جوش دار

کرم پودر کلینیک

کرم پودر کلینیک Anti-Blemish Solutions

کرم پودر کلینیک anti-blemish بهترین کرم پودر برای پوست چرب و جوش دار است که تمامی عیب و ایراد و نواقص صورت را می پوشاند و از بازگشت آنها جلوگیری می کند. به علاوه دارای ترکیبات خنک کننده و التیام بخش است که باعث کاهش التهاب جوش های صورت می شود.

بهترین کرم پودر مات برای پوست چرب

کرم پودر کاور گرل  Cover Girl Clean matte

اگر شما برق پوست صورتتان غیر قابل کنترل است، پس کرم پودر کاور گرل clean matte راه حل مناسبی برای شما است. به طور معجزه آسایی این کرم پودر پوست شما را خشک هم نخواهد کرد. چراکه فرمول این کرم پودر به گونه ای است که می تواند روغن اضافی روی وست شما را به خود جذب کند. به علاوه، منافذ پوست را مسدود نخواهد کرد. هم چنین این گرم پودر برای پوست نرمال و حساس نیز مناسب است.

بهترین کرم پودر برای پوست چرب با قیمت مناسب

کرم پودر لورال

کرم پودر لورال L’Oreal Infallible 24H-Matte

یکی از دلایلی تکه کرم پودر لورال Infallible matte جزو بهترین کرم پودرها برای پوست چرب است، قیمت مناسب ان است. همان طور که از اسم این کرم پودر پیدا است، ظاهری نهایی مات دارد. برای این که کل روز صورت صاف و بی عیبی داشته باشید، این کرم پودر را ابتدا از وسط صورت شروع کنید و با یک براش به سمت بیرونی صورت آن ره هدایت کنید تا به خوبی پخش شود.

در نهایت بهترین کرم پودر برای پوست چرب کدام است؟

کرم پودر جیورجیو آرمانی

کرم پودر جیورجیو آرمانی Giorgio Armani Power Fabric

دلایل بسیاری دارد که کرم پودر جیورجیو آرمانی مدل powe fabric را به عنوان بهترین کرم پودر برای پوست چرب معرفی می کنیم. اصلی ترین دلیل این است که این کرم پودر تمامی فاکتور های لازم که یک کرم پودر فوق العاده می تواند داشته باشد را دارا است؛ از جمله: ماندگاری بالا، کاور و پوشش دهی بسیار بالا، دارای SPF 25،  توانایی در کنترل تولید سبوم و … . این کرم پودر تمامی عیب و ایراد و نقاط تیره روی صورت را می پوشاند و برای ساعت ها ماندگاری دارد.

۴ Comments
 1. هانا says

  سلام من میخوام موس اسنس بخرم موندم موس بخرم یا کرم پودر اسنس نظر شما چیه؟؟

  1. مهرناز نیک مرام says

   سلام
   نوع پوست شما چربه،خشکه یا ترکیبی

 2. فرشته says

  سلام من وقتی کرم پودرمیزنم صورتم جوش میزنه

  1. مهرناز نیک مرام says

   سلام
   باید از کرم پودر مرتبط با پوستتان استفاده کنید، اگر پوستی چرب دارید، حتما باید روی آن از کلمه Matt استفاده شده باشد. کرم پودرهای ویشی ، کالیستا، دبورا و.. کرم پودرهای خوبی هستند

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود