محصول به سبد خرید شما اضافه شد

فیلترهای اعمال شده
حذف همه
محدوه قیمت
از تومان تا تومان
فقط کالاهای موجود
فقط کالاهای ارسال رایگان
مرتب سازی بر اساس
پرتخفیف ترین
جدیدترین
پرفروش ترین
ارزان ترین
گران ترین
پربیننده ترین

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تعدادی از فیلترها را حذف کنید.

در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی یا فنجان قاعدگی یکی از محصولات بهداشتی زنانه است که در دوران قاعدگی به عنوان جایگزینی برای پد و تامپون مورد استفاده قرار می‌گیرد. فنجان قاعدگی ساختار قیفی شکل و تاشویی از جنس لاستیک یا سیلیکون دارد که برای استفاده باید آن را تا بزنید و درون واژن قرار دهید. خود کاپ درون واژن باز می‌شود و به دیواره‌های آن می‌چسبد و لخته‌های خون را در حفره فنجانی کاپ جمع می‌کند.

کاپ‌ها در اندازه‌ها، شکل‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند و خانم‌ها با توجه به حجم خونریزی خود، بین هر 6 تا 12 ساعت یکبار می‌توانند نسبت به تخلیه و ضد عفونی کردن آن اقدام کنند.

بهترین مارک کاپ قاعدگی

برندهای زیادی در زمینه تولید کاپ و فنجان قاعدگی فعالیت می‌کنند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ملونا، لیوا، لونت، کاناک و لانوکاپ اشاره کرد.

قیمت و خرید اینترنتی کاپ قاعدگی

خرید اینترنتی کاپ قاعدگی

خرید کاپ قاعدگی نه تنها از نظر وقت، بلکه از نظر مالی نیز یک صرفه‌جویی مناسب به حساب می‌آید. شما با صرفه یک بار هزینه برای کاپ قاعدگی، تا زمانی که معیوب شود، امکان استفاده از آن را خواهید داشت. از سوی دیگر، با هر بار تعویض کاپ، بسته به میزان خونریزی، بین 8 تا 12 ساعت خیالتان از بابت تعویض آن راحت خواهد بود. اما اگر از نوار بهداشتی استفاده کنید، با دردسرهای تعویض آن در مکان‌های عمومی و همچنین هزینه بالاتر خرید، مواجه خواهید شد.

قیمت کاپ قاعدگی

کاپ‌های قاعدگی با توجه به اینکه امروزه بیش از پیش مورد استفاده قرار می‌گیرند به واسطه ی همین شرکت های متنوع و معتبر با به تقاضای متعدد اقدام به تولید این محصول با قیمت های متنوع کرده‌اند. در نظر داشته باشید همیشه کیفت را در نظر داشته باشید.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر