1

واریاسیون

 رنگ مو یکی از پرطرفدارترین محصولات بین خانم‌هاست. برای اینکه رنگ موی بهتری داشته باشید لازم است با انواع مختلف واریاسیون و بهترین مارک‌های این محصول آشنا شوید. واریاسیون‌ها رنگ‌های مکمل قوی و خالصی هستند که از طریق ترکیب با رنگ موی اصلی، تناژهای زردی، قرمزی، نارنجی یا سبزی مو را خنثی می‌کنند. واریاسیون‌ها در دو دسته سرد و گرم جای می‌گیرند. واریاسیون‌های گرم شامل رنگ‌های بنفش، نارنجی، قرمز، زرد و طلایی می‌شوند و با رنگ‌های گرم ترکیب می‌شوند. از طرف دیگر واریاسیون‌های سرد شامل رنگ‌های خاکستری، آبی، نقره‌ای، سبز و زیتونی می‌شوند و در کنار رنگ موهای سرد بکار می‌روند. آشنایی با بهترین واریاسیون‌ها می‌توان به شما در خریدی بهتر کمک کند.

انواع واریاسیون

واریاسیون‌ها در واقع همان رنگ موهایی هستند که در کاتالوگ‌ها با حرف E نشان داده می‌شوند. از مهم‌ترین انواع آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

واریاسیون آبی

واریاسیون آبی، قوی‌ترین واریاسیون سرد است و رنگ‌های نارنجی را خنثی می‌کند.

واریاسیون نقره‌ای

واریاسیون نقره‌ای، ضعیف‌ترین واریاسیون سرد است که تن رنگ زرد مو را حذف می‌کند و براق شدن موها را به دنبال دارد.

واریاسیون بنفش

واریاسیون‌های بنفش، تن بنفش را در رنگ مو افزایش می‌دهند و با رنگ‌هایی مانند قرمز، مسی، بلوطی و شرابی ترکیب می‌شوند.

بهترین مارک واریاسیون

برندهای زیادی در زمینه تولید و عرضه واریاسیون فعالیت می‌کنند که از محبوب‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

واریاسیون آلتیادو

این محصول با ترکیباتی همچون کراتین، ویتامین‌های B و C و پروتئین گندم، از ریزش موها جلوگیری کرده و رشد سلولی موها را به طور قابل توجهی بهبود می‌بخشد. علاوه بر این موها را در برابر آلودگی‌های محیطی محافظت کرده و برای ترمیم کورتکس بسیار مفید است.

واریاسیون دنی وان

واریاسیون دنی وان با دارا بودن روغن زیتون از خشکی موها جلوگیری می‌کند. از طرف دیگر دارای ویتامین C و خواص آنتی اکسیدانی بوده و منجر به نرم و براق شدن موها می‌شود.

واریاسیون پرستیژ

واریاسیون پرستیژ با دارا بودن مولتی ویتامین، ویتامین C و نرم کننده، درخشندگی موها را دو چندان کرده و جلوی شکنندگی آن‌ها را می‌گیرد. علاوه بر این پوشش قدرتمندی روی موها ایجاد کرده و سلامت و لطافت موها را حفظ می‌کند.

قیمت واریاسیون

 در حال حاضر برندهای ایرانی و خارجی زیادی محصولات خود را به بازار عرضه می‌کنند و اکسیدان‌های خود را با کاربردهای متفاوت در دسترس مصرف کنندگان قرار می‌دهند. قیمت واریاسیون صورت تا حد زیادی به برند سازنده آن بستگی دارد. به عنوان مثال برندهایی نظیر مارال، دوماسی، پرستیژ، دنی وان، آلتیادو و سایر برندهای مطرح اروپایی و ایرانی معمولا محصولاتی بهتر، اما با قیمت بالاتر به بازار عرضه می‌کنند.

خرید واریاسیون

با دانستن تمامی جزئیات بالا، ممکن است دلتان بخواهد با ترکیب واریاسیون و رنگ، تغییری در موهایتان ایجاد کنید. به همین منظور برای خرید اینترنتی واریاسیون می‌توانید به فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی موتن رو مراجعه کنید و خریدی مطمئن و لذت بخش را همراه با تخفیف‌های همیشگی این فروشگاه تجربه کنید.

لوازم رنگ مو | رنگ ابرو | شامپو رنگ | کانسیلر مو | رنگ مو | کیت رنگ مو | خرید پودر دکلره | اکسیدان