1

2

دکلره 

دکلره ماده‌ای شیمیایی است که برای سفید کردن و بی‌رنگ کردن مو از آن استفاده می‌شود. در واقع پودر دکلره با از بین بردن رنگدانه‌های مو موجب بی‌رنگ شدن و سفید شدن موها می‌شود. دکلره‌ها به صورت پودری یا کرم موجود هستند. دکلره‌های پودری کارایی بیشتری دارند و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. دکلره پودری است که با آن میتوان موها را بی‌رنگ کرد. برای بیرنگ کردن موها از دکو کرم یا کرم دکلره هم میتوانید استفاده کنید. زمانی که شما میخواهید رنگ موهای خود را بصورت کامل تغییر دهید، بطور مثال از رنگ مشکی به رنگ بلوند، موهایتان را تغییر دهید آن وقت به دکلره احتیاج پیدا میکنید. دکلره از مواد پراُکسید ساخته شده، که این مواد میتواند باعث بی‌رنگ کردن موها شوند. نکته‌ی دیگری که باید به آن توجه کرد این است که دکره باید در کنار اکسیدان استفاده شود، اگر دکلره را با آب مخلوط کنید، دکلره فعال نخواهد شد پس برای دکلره کردن نیاز به تهیه اکسیدان هم دارید.

 

بهترین مارک دکلره مو

ما برند های معتبر تولید کننده، دکلره را برای شما معرفی نمودیم، اما بهترین مارک دکلره چیست؟ در حقیقت نمی‌توان بهترین مارک دکلره را مشخص نمود، زیرا ممکن است، محصولات یکی از مارک ها یا برند ها با موی شما سازگاری بیشتری داشته باشد، برای انتخاب بهترین برند، سعی کنید محصولات مختلفی را با موی خود امتحان نمایید تا بتوانید بهترین مارک پودر و کرم دکلره‌ای را که با موی شما سازگار می‌باشد را پیدا کنید و بهترین خرید دکلره را انجام دهید. شرکت‌های زیادی در زمینه تولید و عرضه دکلره فعالیت می‌کنند که از مطرح‌ترین آن‌ها می‌توان به بیول، دنی وان، مارال، دوماسی و آتوسا رویال اشاره کرد.

 

خرید اینترنتی پودر دکلره

برای خرید دکلره مناسب موی خودتان باید چند نکته را در نظر بگیرید. اولین نکته‌ای که میتوان به آن اشاره کرد این است که اگر شما در استفاده از دکلره تازه کار هستید، از کرم دکلره استفاده کنید، نه پودر دکلره، زیرا کرم های دکلره از قبل با اکسیدان ترکیب و آماده شده‌اند، نکته‌ی دومی که به آن باید توجه کرد این است که سعی کنید از دکلره های با درصد پایین تر استفاده کنید تا دکلره های درصد بالا، استفاده از دکلره های درصد پایین با مدت زمان بیشتر، آسیب کمتری به موهایتان میزند. به منظور خرید آنلاین انواع دکلره می‌توانید به فروشگاه اینترنتی موتن رو مراجعه کنید. موتن رو در زمینه فروش مجموعه‌ای از بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی از جمله کرم و پودر دکلره فعالیت دارد. از طریق خرید اینترنتی محصولات مو از موتن رو می‌توانید محصول مورد نظر خودتان را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن آن را درب منزلتان تحویل بگیرید.

 

قیمت دکلره 

قیمت پودر دکلره و قیمت کرم دکلره  با توجه به نوع این محصول و برندهای تولید کننده آن متفاوت می‌باشد، همینطور درصد دکلره نیز یک پارامتر تایین کننده قیمت دکلره می‌باشد. شما می‌توانید انواع کرم و پودر دکلره را با قیمت های بسیار مناسب از فروشگاه اینترنتی مو تن رو در دسته بندی وسایل رنگ مو تهیه نمایید.

لوازم رنگ مو | رنگ ابرو | شامپو رنگ | کانسیلر مو | رنگ مو | کیت رنگ مو | اکسیدان | خرید واریاسیون