1

2

کیت رنگ مو

لازمه داشتن موهایی خوش‌ حالت و خوش‌ رنگ، استفاده از کیت رنگ مو با برند معتبر و مناسب است. مو تن رو یکی از فروشگاه‌های اینترنتی محصولات آرایشی است که انواع کیت رنگ مو با برندهای متنوع را در محصولات خود جای‌ داده است. 

با وجود مشغله‌های کاری این روزها و مشکل کمبود وقت، خیلی از خانم‌ها و آقایان ترجیح می‌دهند بدون مراجعه به آرایشگاه، خودشان در خانه موهایشان را رنگ کنند؛ اما مشکلی که وجود دارد این است که ترکیب رنگ و اکسیدان مسئله مهمی بوده و خیلی از افراد در این کار سررشته ندارند. در نتیجه رنگ مویی که به دست می‌آید شبیه چیزی که انتظار داشتند نمی‌شود. راه حل این مشکل استفاده از کیت رنگ مو است .کیت رنگ مو یک محصول فوق العاده خوب و کاربردی است که همه لوازم ضروری برای رنگ کردن مو را به صورت یکجا درون یک بسته فراهم کرده است.

این لوازم شامل موارد زیر می‌شوند:

اکسیدان

رنگ مو

دستکش

ظرف مخلوط کردن رنگ

ساشه نرم کننده مو

ساشه شامپوی مخصوص موهای رنگ شده

معمولا رنگ موهایی که به صورت تیوپی در بازار وجود دارند برای اجرایشان روی مو به مهارت نیاز است. ترکیب کردن به اندازه اکسیدان و رنگ مو بسیار حساس است و به دقت زیادی نیاز دارد. اگر این ترکیب درست انجام نشود موهای شما رنگی خواهد شد که دلخواهتان نیست. راه حلی که کارشناسان ارائه کرده‌اند، استفاده از کیت‌های رنگ مو است.

کیت‌های رنگ مو به میزان مناسب اکسیدان و رنگ را در یک بسته به شما ارائه می‌دهند. شما خیلی ساده و راحت می‌توانید همه تیوپ رنگ مو و بطری اکسیدان را خالی کرده و بعد از ترکیب کردن آن‌ها با هم مخلوط به دست آمده را روی موهایتان استفاده کنید. کیت‌ها امکان رنگ کردن مو توسط خود فرد را فراهم می‌کنند و خانم‌ها می‌توانند بدون نیاز به کمک شخص دیگری، خودشان در منزل موهایشان را رنگ کنند.

قیمت کیت رنگ مو

قیمت کیت رنگ مو و قیمت رنگ مو بر اساس ویژگی‌ها و خواص هر محصول قیمت‌ گذاری می‌شود. خرید کیت رنگ مو، یکی از به‌صرفه‌ترین راه‌ها است که تنها با چند کلیک ساده در کمترین زمان ممکن محصول موردنظر را درب منزل تحویل خواهید گرفت همچنین امکان پیگیری محصول خریداری‌شده تا زمان تحویل برای شما از طریق فروشگاه مو تن رو فراهم است.

خرید اینترنتی کیت رنگ مو

انواع کیت رنگ مو را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی مو تن رو در وسایل رنگ مو مشاهده کنید. همچنین امکان بررسی، مقایسه و مشاهده مشخصات و ویژگی‌های این محصولات  برای مشتریان فراهم‌شده است تا با دقت بیشتر و همچنین بررسی بیشتر بر اساس نیازشان اقدام به خرید کنند. در تمامی مراحل انتخاب و خرید، پشتیبان‌های مو تن رو آماده پاسخگویی به سؤالات و مشکلات شما در خرید محصولات هستند. همان‌طور که ذکر شد در هر محصول کیت رنگ مو توضیحات کاملی در رابطه با برند، ویژگی و معرفی و مشخصات آن محصول داده‌ شده است. به طور کلی از مطرح‌ترین برندهای ایرانی و خارجی کیت رنگ می‌توان به مارال، بیول، بیگن، فیتو، لورال، گارنیه و اوریفلیم اشاره کرد.

لوازم رنگ مو | رنگ ابرو | شامپو رنگ | کانسیلر مو | رنگ مو | خرید پودر دکلره | اکسیدان | خرید واریاسیون