چگونه رژلب را روی لب ماندگار کنیم؟

۴۱۱

“رژلب” از اقلام دوست‌داشتنی در “لوازم‌آرایش” خانم‌ها است. به دلیل دنیایی از رنگ‌های متنوع و زیبایی آن همیشه توجه خانم‌ها را به سمت خود جلب می‌کند. رژلب تنها لوازم‌آرایشی است که بیشتر از سایر لوازم‌آرایش در رنگ و جنس‌های مختلف وجود دارد و با اشتیاق خاصی از سوی خانم‌ها خریداری می‌شود. و همیشه هر خانمی یک عدد رژلب در کیف و همراه خود دارد. حتی اگر خانمی نخواهد از دیگر لوازم‌آرایش استفاده کند، حتما از یک رژلب خوش‌رنگ استفاده می‌کند.

اما دغدغه خانم‌ها در رابطه با لوازم‌آرایش! همواره ماندگاری لوازم‌آرایش بر روی صورت دغدغه‌‌ای برای خانم‌ها بوده است. مخصوصا “ماندگاری رنگ رژلب”، که برایشان مهم است. چراکه اگر از رژلبشان کم‌رنگ و یا کلا پاک شود، مجبورند همیشه آینه و رژلب به‌دست داشته باشند. مخصوصا در مهمانی‌ها که ماندگاری رژلب اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. به‌طور حتم برای هیچ خانمی خوش‌آیند نیست که در طول مهمانی بجای اینکه از تمام لحظات شاد مهمانی لذت ببرد به فکر پاک نشدن و تجدید رنگ رژلبش باشد. گاهی هم با دیدن جای رژلب به هنگام خوردن یک لیوان آب و یا نوشیدنی دیگر، فورا دست در کیف برده و نگاهی به آینه می‌اندازند تا از وجود رنگ رژلب روی لبشان مطمئن شوند. ماندگاری رنگ رژلب برای خانم‌ها به‌خصوص در روز عروسی‌شان بیش‌ازپیش اهمیت پیدا می‌کند. آرایش لب بخش چشم‌گیر صورت عروس است و هیچ “عروس” خانمی دوست ندارد رژلبش پاک شود.


پیشنهاد نویسنده: لیست خرید لوازم آرایشی عروس


به‌کارگیری تکنیک رژلب در آرایش عروس

آرایش عروس“، بی‌شک تفاوت زیادی با یک آرایش معمولی دارد. تفاوت میکاپ معمولی با میکاپ عروس در تکنیک‌هایی است که میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای برای ماندگاری و زیبایی هرچه بیشتر گریم و آرایش عروس به‌کار می‌برند. آرایش لب در میکاپ عروس اهمیت زیادی دارد. و باید به‌گونه‌ای آرایش شود که به‌راحتی پاک نشود. گاهی ترفندهای میکاپ خیلی ساده هستند اما تاثیرات شگفت‌انگیزی دارند. دوستداران رژلب برای افزایش ماندگاری رنگ رژلب بر روی لب‌هایشان می‌توانند از این ترفند که برای آرایش عروس استفاده می‌شود استفاده کنند.

اقلام موردنیاز برای آرایش ماندگار لب

برای ماندگاری رژلب بر روی لب می توان از موارد زیر استفاده نمود:

  • رژلب به رنگ دلخواه
  • مداد لب به رنگ رژ
  • قلم‌مو کوچک
  • پنکک رنگ متوسط

مراحل ماندگار کردن رژلب به سبک گریم عروس

بعد از فراهم کردن مواد اولیه برای ماندگاری رژلب، باید به روشی درست از آن استفاده نمود:

ابتدا با استفاده از مداد لب، خطی منظم بر روی لب ایجاد کنید، سپس رژلب مورد نظر که دارای ماندگاری بالا است را بر روی لب بکشید، تا جاییکه تمامی نواحی لب را پوشش دهد. بعد از اتمام کار با رژلب، از یک قلم موی کوچک که حاوی مقداری پنکک است، به لب ها ضربه بزنید تا رطوبت موجود در رژلب گرفته شود. از این روش برای ماندگاری رژلب بر روی لب استفاده می شود. 

نکته: رنگ “پنکک” باید بارنگ رژلب هماهنگی داشته باشد. به این معنی که پنکک روشن را روی رژلب تیره نمی‌زنید. بهتر است از یک پنکک بارنگ متوسط استفاده نمایید.


پیشنهاد نویسنده: ست لوازم آرایشی عروس


برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی و انواع ابزارهای آرایشی از فروشگاه اینترنتی مو تن رو دیدن نمایید.

برای ما بنویسید که به چه موضوعی نیاز دارید تا پاسخ آن را برای شما بنویسیم؟

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود