8 اشتباه در زدن رژ لب

رژ لب

در مقاله امروز 8 مورد از اشتباهات رایج در زدن رژ لب را مورد برسی قرار میدهیم که بسیاری از خانم ها با آن مواجهه هستند. با ادامه این مقاله جذاب در مجله مو تن رو با ما همراه باشید

8 مورد از اشتباهات رایج در زدن رژ لب

رژ لب تکمیل کننده آرایش است .خانم ها اصولا درآ رایش صورت علاقه خاصی به رژ لب دارند زیرا در افزایش جذابیت صورت تاثیر خیلی زیادی دارد اما استفاده نادرست از رژ لب می تواند تناسب و زیبایی صورت را از بین ببرد .شما با رعایت اصول زدن رژ لب می توانید به راحتی  بر زیبایی صورت خود بیافزایید.

اشتباهات خانم ها در زدن رژ لب :

در این مقاله به بررسی  8 مورد از اشتباهات رایج در هنگام زدن رژ لب که  باعث  غیر طبیعی نشان  دادن  لب می شود می پردازیم پس با ادامه ی این مقاله با مجله ی اینترنتی مو تن رو همراه باشید.

اشتباهات استفاده از رژلب
اشتباهات استفاده از رژ لب

1- انتخاب رنگ نامناسب  :

به عنوان یک قاعده کلی، رژ لب تیره، لب های شما را نازک تر می کند و رژ لب های  رنگ روشن  آنها را بزرگتر می کند. اگر لب های نازک دارید، باید از رنگ های روشن استفاده کنید تا  لب هایتان نازک تر  دیده نشود. اما اگر لب هایتان نازک نیست  می توانید از رژ لب های تیره تر استفاده کنید.


مطالعه بیشتر: 10 کرم پودر برتر


2- شروع زدن رژ لب  از قسمت نامناسب :

یکی دیگر از اشتباهات رایج در زدن رژ لب  شروع  از قسمت نامناسب است. بهترین نقطه برای شروع زدن رژ لب  در وسط لبهاست. این باعث می شود که رژ لب به طور یکنواخت و ماهرانه ای  زده شود .

3- عدم لایه برداری :

شما اگر از لب ها ی خود به درستی  مراقبت نکنید، به راحتی خشک می شوند و رژلب بر روی لب خشک و پوسته پوسته جلوه ی زیبایی ندارد  . برای جلوگیری از خشک شدن لب ، به طور مرتب از مرطوب کننده های لب استفاده کنید.روغن های طبیعی مانند  روغن نارگیل نیز میتواند باعث نرم و صاف شدن لب ها شود.همچنین برای جلوگیری از خشک شدن پوست لب باید در انتخاب رژ لب نیز دقت کافی داشته باشید.شما می توانید برای تهیه مرغوب ترین رژ لب ها به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو مراجعه کنید .

رژ لب

4- عدم استفاده از  پرایمر :

استفاده از پرایمر قبل از زدن رژ لب  بسیار مهم است, اما بسیاری از خانم ها  آن را فراموش می کنند. پرایمر باعث ایجاد یک لایه صاف بر روی لب می شود و نمی گذارد  رژ لب  پخش شود  .به همین دلیل شما باید  قبل از زدن رژ لب از یک بالم لب یا پرایمر استفاده کنید.


برای مطالعه بیشتر: چگونه رژ لب را روی لب ماندگار کنیم


5-زدن رژ لب خارج از محدوده لب :

اگر لب های شما نازک است ، ممکن است وسوسه شوید که لب های خود را  با زدن رژ لب بالاتر از خط لب   بزرگتر  نشان دهید. این کار  لب ها را غیر طبیعی و غیر جذاب نشان می دهد ، شما می توانید  در وسط لب از رژ لب با رنگ روشن تر استفاده کنید  این کار باعث بزرگ تر نشان دادن لب می شود.

 خط لب

6- استفاده زیاد از برق لب :

استفاده بیش از حد  برق لب زیبایی طبیعی لب را از بین می برد. اگر می خواهید از برق لب استفاده کنید کمی از برق لب را وسط لب بزنید و به اطراف پخش کنید.


مطالعه بیشتر: بهترین کرم ضد آفتاب


 7-عدم استفاده از خط لب :

در زدن رژ لب خط لب را فراموش نکنید.خط لب جلوی پخش شدن رژ لب را می گیرد. رنگ خط لب هم خیلیی مهم است.معمولا رنگ خط لب باید نزدیک به رنگ رژ لب و  یک درجه تیره تر از رنگ رژ لبتان باشد.

خط لب

8-تثبیت نکردن رژ لب :

اگر رژ لبتان را تثبیت نکنید خیلی زود پاک می شود.برای تثبیت کردن رژ لب یک دستمال کاغذی را روی لب قرارا داده و رنگ اضافی رژ لب را بگیرید .

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید و به شما کمک کند تا بتوانید در زدن رژلب از این نکات استفاده کنید.

برای خرید انواع محصولات آرایش لب از فروشگاه لوازم آرایشی مو تن رو روی لینک زیر کلیک نمایید.

جهت خرید انواع رژلب اورجینال وارد لینک روبرو شوید: خرید رژ لب

دسته بندی ها

آرایشی و زیبایی
آرایشی و زیبایی
بهداشتی و مراقبتی
بهداشتی و مراقبتی
آشنایی با برندها
آشنایی با برندها
تاپ تن ها
تاپ تن ها