مدل رژ لب پاییزی به سبک مو تن رو

۱۳

مدل رژ لب پاییزی با رنگ های ملکه فصل ها، پاییز

[quote arrow=”yes”]مدل رژ لب پاییزی را باید بیش از هر چیز برای شما لذت بخش باشد. این که رژ لب را در پاییز به درستی انتخاب کنید کار بسیار مهم است زیرا استفاده از رژ لب می تواند آرایش شما را زیر و رو کند رژ لب‌های خاص اگر به درستی با پوست صورت و رنگ مو و چشم شما ست شود و البته یک هارمونی زیبا در لباس‌های شما نیز با رژ لب به وجود بیاید حتما حتما شما رابه ملکه خوش آرایش پاییز بدل خواهد کرد.[/quote]
اما مدل رژ لب پاییزی یعنی انتخاب رنگ هایی که به این فصل رنگ رنگ و زیبا بیاید. این روزها دیگر تابستان دوست‌ترین آدم‌ها هم دیگر از این فصل گرم کلافه شده‌اند. اگر در تهران هم زندگی می‌کنید که دیگر دست به دعا شده‌اید که باد سرد پاییزی بوزد و تهران تف دیده از این راه گذر جانی بیابد زیرا مگس‌های سفیدی که این چند ساله در تهران در مرداد شهریور بیداد می کنند با باد سرد مهر و آبان از بین می‌روند. مگر این که از باد سرد مهر کاری براید و گرنه مابقی آدم‌ها در این مسائل بسیار ناتوانند.

مدل رژ لب پاییزی و هزار راز و رمز دیگر

اما مدل رژ لب پاییزی با چند رنگ در لباس و رنگ مو تکمیل می‌شود. اما قبل از هر چیز مدل رژ لب پاییزی چه رنگی است. دو رنگ بسیار زیبای بادمجانی و قرمز را باید به عنوان رنگ های پاییز در نظر گرفت. این دو رنگ برای مدل رژ لب پاییزی می‌تواند دو شاهکار برای خانم های با سلیقه باشد.
مدل رژ لب پاییزی و رنگ بادمجانی


مطالعه بیشتر: ۱۰ رژ لب برتر که به آن عشق می ورزید


بادمجانی برای خانم‌هایی که پوست روشن و موهای تیره دارند رنگی بی‌نظیر است. آرایش‌هایی با سایه‌های چشم تیره و ریمل‌های حجم دهنده و رنگ لباس‌های طیف بنفش و مشکی که می‌توانند شما را به اوج زیبایی اسرار آمیز برسانند. در پاییز و زمستان و اساسا فصل های سرد رنگ های تیره طرفداران بیشتری می‌یابند. و اگر موهای صاف و تیره ای دارید بهتر است اصلا معطل نکنید و تیپ خود را با مدل رژ لب پاییزی بادمجانی تکمیل کنید. اما برای استفاده از مدل رژ لب پاییزی بادمجامی بهتر است از یک کرم پودر روشن برای صورت خود استفاده کنید. اندکی ته رنگ رز در کرم‌پودر می تواند شما از پنکیک هم در این مدل آرایش پاییز خود بی‌نیاز کند.

[lightbox thumb=”http://mootanroo.com/blog/wp-content/uploads/2017/09/lip3.jpg”]

مدل رژ لب پاییزی و رنگ قرمز گوجه ای

قرمز گوجه‌ای قرمزی است که در خود مقدار بسیار بسیار کمی زرد دارد. اگر بخواهیم رژ لب گوجه ای را دسته بندی کنیم مقداری به سمت نارنجی می‌رود این رنگ را برای خانم‌هایی که رنگ‌ پوستشان به سمت سبزه و تیره می‌‌رود بی نهایت مناسب است. در عکس‌زیر خانم ریحانا را می‌بینید که رنگ مو و تون صورت و چشم‌های خود را با رژ لب‌های گوجه‌ای و نارنجی و ارغوانی کاملا ست کرده است. مدل رژ لب‌ پاییزی می‌تواند با رنگی مانند گوجه‌ای ست شود. البته حتما در موهای خود رنگ‌های خرمایی با لایت طلایی و یا رنگ های کاپوچینویی را استفاده کنید بهترین رنگ موی پاییزی که با مدل رژ لب پاییزی گوجه‌ای شما نیز ست می‌شود رنگ ۶-۸۷ از سری کاپوچینوی مارال و تمام رنگ موهای سری کافی شاپ دوماسی است.
با این مدل رژ لب شما می‌توانید لباس‌های تم زرد و قهوه‌ای را بپوشید. این رنگ‌ها سلاتین رنگ های پاییزی هستند. فصل پاییز با زیبایی های خود می‌تواند همه خوشی‌های دوران زندگی شما را یکجا در بر داشته باشد عکس‌هایی که در پاییز امسال با پلیورهای نسکافه‌ای و موهای کاپوچینویی و البته ست کامل آرایشی خود می‌گیرید تا سال ها به یادتان می‌ماند.

[lightbox thumb=”http://mootanroo.com/blog/wp-content/uploads/2017/09/lip1.jpg”]

با مو تن رو در این پاییز

در پاییز امسال جشن واره های فروش بی‌نظیری در مو تن رو بر پا خواهد شد که نمی‌شود با سلیقه باشی و آنها را از دست بدهید. و وقتی پای مد و زیبایی در میان باشد مجله اینترنتی مو تن رو همراه همیشگی خانم های مشکل پسند است. پاییز امسال درباره مدهای پاییز بیشتر صحبت می‌کنیم.

[review]

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود