اینفوگرافی ۸ ماسک طبیعی صورت

۲۲۶

اینفوگرافی 8 ماسک صورت

ماسک صورت یکی از آن روش‌هایی است که با آن می‌توان زیبایی صورت را تأمین کرد. این واقعیتی است که مواد طبیعی می‌توانند برای صورت شما یک موهبت الهی باشند زیرا این مواد در خود انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی و پروتئین‌ها را دارند. همین طور موادی مانند آنتی اکسیدان‌ها هم در میوه‌ها و سبزیجات بیش از دیگر مواد وجود دارد.

بین بسیاری از کسانی که به دنبال زیبایی هرچه بیشتر و زیبایی پایدار خود هستند میان استفاده از ماسک طبیعی و اساسا مواد طبیعی و فرآورده‌های بهداشتی جدالی بی پیان وجود دارد.

البته فرآورده های بهداشتی به ویژه فرآورده‌هایی که برای پاکسازی و غذا رسانی به پوست از آنها استفاده می‌شود این روز‌ها هیچ دست کمی از مواد طبیعی ندارند مثلا در اسکراب شاداب و شفاف کننده پوست گارنیر از گیاه مورینگا بهره برده شده است این گیاه ده‌ها برابر یک پرتقال در خود ویتامین سی دارد و استفاده از این ژل اسکراب سبب می‌شود شما صورتی بسیار شفاف داشته باشید.

 

ماسک طبیعی و محصولات بهداشتی برنده کیست؟

 

در این میان و در این جدال بی پایان بنده کسانی هستند که از دو روش با هم و به صورت ترکیبی استفاده می‌کنند. یعنی هم از ماسک‌ صورت طبیعی و هم از انواع محصولات بهداشتی به صورت مداوم استفاده می‌کنند. استفاده از مواد طبیعی همیشه نقش مکمل را با محصولات بهداشتی ایفا می‌کنند.

ماسک طبیعی صورت می‌تواند صورت شما را به اوج زیبایی و درخشش برساند. حال آن که اگر از ۸ ماسک طبیعی ‌صورت در ۸ هفته مداوم استفاده کنید می‌توانید صورت خود را به اوج زیبایی برسانید.

در این ۸ ماسک طبیعی چند ماده بسیار مفید بهره گرفته شده است. یکی از  این مواد روغن زیتون است. درباره روغن زیتون باید این نکته را حتما مد نظر داشته باشید که روغن زیتون شما باید فرابکر باشد و کاملا بودار و غیر تصفیه شده . این سبب می‌‌شود تمام اسید های چرب مفید در روغن زیتون به پوست شما برسد . ماسک های طبیعی  ترکیب یافته با روغن زیتون را فقط هفته‌ای یک بار بر روی پوست خود استفاده کنید.

در این ماسک ها از شکر قهوه‌ای هم استفاده شده است. شکر قهوه‌ای یک لایه بردار بسیار خوی است از ماسک صورت طبیعی که در آن از شکر قهوه‌ای هم بهره برده شده است فقط هفته ای یک بار بهره بجویید .

توجه داشته باشید که همه این ماسک ها را ۲۵ دقیقه بر روی پوست پاک شده خود نه دارید تا مواد غذایی به خورد پوست شما برود بعد ماکس طبیعی صورت را با آب ولرم بشویید.

نکته آخر  برای بهره بردن کامل از اینفوگرافی ماسک طبیعی صورت

برای استفاده از ماسک طبیعی صورت حتما   صورت خود را با یک پاک کننده مانند فیس واش ها بشویید. ماسک ها حتی ماسک های لایه بردار برای از تغذیه پوست شما هستند و آلودگی های روی پوست شما مانع از دریافت مواد غذایی ماسک طبیعی صورت می‌شود.

در مو تن رو هر چند وقت یک ماسک طبیعی خوب برای استفاده شما ارائه می‌شود. مثلا در مطلب بسیار خواندنی از ماسک زنجبیل و عسل  برای  از بین بردن جوش های صورت یاد کردیم این مطلب را هم در بلاگ مو تن رو بخوانید.

[review]

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود