تفاوت دئودورانت مردانه و زنانه

با سلام خدمت دوستان عزیز در این بخش میخواهم برای شما در مورد انواع دئودورانت ها و مام ها توضیحاتی دهم، همچنین در مورد تفاوت دئودورانت های مردانه و زنانه و تفاوت دئودورانت و ضد عرق با یکدیگر توضیحاتی ارائه نمایم تا بتوانید محصول مورد نظر خودتان را راحت تر انتخاب نمایید، قبل از اینکه انواع دئودورانت را نام ببرم بهتره بدونید که من در مورد دئودورانت و مام و همچنین تفاوت این دو محصول با یکدیگر، بصورت جداگانه توضیحاتی در مطالب مختلف در سایت منتشر کردم که میتونید این مطالب رو هم در سایت مو تن رو مشاهده بفرمایید. خب میرسیم به سراغ اصل مطلب، انواع دئودورانت و مام کدام است؟ بطور کلی دئودورانت ها در سه نوع عرضه میشوند که عبارتند از: 1- اسپری 2- صابونی – جامد 3- مایع – رولی.

دئودورانت اسپری: این نوع از دئودورانت ها و ضد عرق ها نسبت به انواع دیگر کاربری راحت تری دارند همچنین زودتر برروی پوست شما خشک میشوند و مدت زمان بیشتری برروی پوست ماندگاری دارند، قیمت دئودورانت ها اسپری نسبت به انواع دیگر کمی بالاتر است.

دئودورانت صابونی – جامد: حالت صابونی و جامد دئودورانت ها که بعضی ها از آن با نام مام هم نام میبرند بصورت تماسی هستند و شما باید این محصولات را برروی پوست خودتان بمالید، دئودورانت های صابونی یا استیکی سفید رنگ هستند و در هنگام استفاده از آن ها باید مراقب باشید تا برروی لباستان مالیده نشود.

دئودورانت مایع: نوع سوم دئودورانت ها که مایع هستند بعد از اینکه از آن ها استفاده نمایید حالت مرطوبی به سطح پوست شما میدهند که البته بطور موقتی این اتقاق می افتد و بعد از جند ثانیه برروی پوست خشک میشوند.

تفاوت دئودورانت مردانه و زنانه با یکدیگر

اصولاٌ تعداد غدد تولید کننده عرق در خانم ها نسبت به آقایان بیشتر است اما این گفته به این معنی نیست که خانم ها نسبت به آقایان بیشتر عرق میکنند زیرا غدد تولید کننده عرق در آقایان بزرگتر است اما در تعداد نسبت به خانم ها کمتر میباشد. بنابراین دئودوارنت های مردانه و زنانه از نظر فرمول ساخت با یکدیگر تفاوتی ندارند و فقط در بو با یکدیگر تفاوت هایی دارند که شما میتوانید با توجه به نوع بوی مورد علاقه‌ی خود این محصولات را انتخاب نمایید.یکی از بهترین دئودورانت های زنانه می توان به خرید مام رکسونا نیز اشاره کرد.

تفاوت دئودورانت ها و ضد عرق ها

عده‌ی زیادی از افراد تصور میکنند که همه ی دئودورانت ها خاصیت ضد عرق هم دارند، این تصور برای همه ی دئودورانت ها صحیح نیست زیرا دئودورانت ها در حالت معمولی تنها آنتی باکتری هستند و از رشد باکتری ها جلوگیری مینمایند اما اگر برروی دئودورانتی نوشته شده بود antiperspirant  آن موقع دئودورانت مورد نظر شما ضد عرق نیز میباشد پس حتماٌ قبل از خرید محصول به این نکته توجه داشته باشید.

امیدوارم این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع شده باشه و بتونید محصول مورد نظر خودتون رو راحت تر انتخاب کنید، ممنون از اینکه زمان گذاشتید و مطلب رو تا انتها خوندید J

دسته بندی ها

آرایشی و زیبایی
آرایشی و زیبایی
بهداشتی و مراقبتی
بهداشتی و مراقبتی
آشنایی با برندها
آشنایی با برندها
تاپ تن ها
تاپ تن ها